Sýrárna

Jeseníky na jedné a Beskydy na druhé straně, Přírodní park Moravice na dosah…

Zde, v krajině Oderských vrchů, v nadmořské výšce 590 m, nachází se naše bio farma.

Produkujeme biozemědělství, což je způsob hospodaření, který bere ohled na přirozený koloběh a umožňuje tak produkovat vysoce kvalitní a hodnotné zvířata a potraviny.

Naší prioritou je kvalita, nikoli kvantita produkce, která je založené na zásadách etického přístupu vůči chovaným zvířatům, ochrany životního prostředí, šetření neobnovitelných zdrojů a ochraně zdraví populace.

Veškeré námi prodávané produkty kravské, ovčí a kozí sýry jsou produkty ekologického zemědělství. Sýry, mléčné výrobky bez konzervantů – vždy čerstvé a v bio kvalitě!

Sýrárna v Klokočově voní mlékem, Zpracovává čerstvě nadojené mléko od svých dojných koz, ovcí i krav chovaných v režimu ekologického zemědělství (certifikát EKO – BIO ). Mléko je především určeno k výrobě sýrů, másla, tvarohu a dalších mléčných produktů. V novém zpracovatelském provozu jsou s velkým podílem ruční práce vyráběny lahodné sýry a řada mléčných produktů. Od roku 2014 je srdcem provozu nový pastér na zpracování čerstvého mléka. Regionální mlékárenské výrobky již nacházejí své stále zákazníky a výroba je postupně rozšiřována co do množství i škály nabízených výrobků.

Otvírací doba

Po – Út zavřeno
St – Pá 11 – 16 hod
Ne 13 – 17 hod

Od května změna otevírací doby

 


Máte dotaz?

Neváhejte se zeptat: